Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely na základe naších podmienok ochrany súkromia a v prípade potvrdenia aj na účely zobrazovania marketingových ponúk na základe účelov cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

Cena: 243,00 €
Skladom 0 Ks
Cena: 330,48 €
Skladom 0 Ks

TOP PRODUKTY

ANKETA

Čím fúkate svoje pneumatiky?

Vzduchom 40% Dusíkom 23% Je mi to jedno 21% Neviem 17%

O NÁS
O nás

 

 

Naša spoločnosť  sa špecializuje na  protektorovanie nákladných pneumatík. Pneumatiky sú protektorované za studena,  nemeckou technológiou  Kraiburg. Okrem toho  Vám ponúkame nové nákladnéosobné pneumatiky a taktiež pneuservis. Radi Vás privítame v našej prevádzke.

Myšlienka zaviesť na  Slovensku efektívnu  výrobu stále žiadanejších  protektorov vznikla už v roku 1996. Bola priamou reakciou na silnejúci dopyt prepravcov a prevádzkovateľov dopravnej  techniky  po  cenovo  výhodnej  náhrade nových pneumatík. Nie je žiadným tajomstvom, že ceny protektorov sú približne o 40% nižšie.Otázkou však dlho  zostávalo riziko hodnotenia použiteľnosti ojazdeného plášťa  pre  protektorovanie a  životnosť obnovených pneumatík.  Šanca začať s výrobou  protektorov prišla  po  našom  marketingovom  prieskume,  ktorý   nás nasmeroval do  firmy GUMMIWERK KRAIBURG,  kde ponuku  na spoluprácu  s dôverou prijali.

Značka KRAIBURG si udržuje prvé miesto v Európe medzi producentmi materiálov na  protektorovanie   za  studena.  Neustávajúci  výskum  vo   vlastných laboratóriách  ale  i  bohaté skúsenosti  sú  zdroje,  z  ktorých   zvyčajne vzíde originálne  know - how. Domnievame sa,  že slovenský  zákazník  by mal dostať práve  takúto,  špičkovú  európsku kvalitu!  Preto sme  do našej  technologickej linky   sústredili  všetky   technické   novinky, ktoré   urobia   prevádzku  Vašich dopravných prostriedkov vysoko efektívnou a bezpečnou.